על הסופר

גידול אהבה לטבע

הגדלתי בסביבה פורה ומגוונת בישראל, וכבר מקטנה התפתחה לי אהבה כלפי הטבע והירוק בעולם. הפורהות והמגוון של הצמחיה באזור – החמים של מדבר נגב והירוק של הגליל, השרה אותי לחקור יותר עמוק לעולם הצמחיה והגינון.

המסע של גננית

המסע שלי לעולם הגינון התחיל כתחביב, כשאני טופחת גינה קטנה על מרפסת ביתי. השמחה לטפח ולראות את הצמחים שוקעים הפכה לתשוקה שגדלה מעבר לקורות ולאדמה. הפקעתי למסע להעמיק את ההבנה שלי בהוראות, ביולוגיה של צמחיה ובשיטות גינון ירוקות.

חיבור דרך צמחיה

כגננית ישראלית אני רואה יופי בכך שהצמחיה יכולה לחבר אנשים, חוצה גבולות ותרבויות. הגינון הוא שפה אוניברסלית שמקשרת אותנו לאדמה ולכל אחד מאיתנו. דרך [שם האתר שלך], אני מתכוונת לשתף את החוויות שלי, הידע שלי ואת האהבה שלי לגינון עם אחרים מכל התחומים.

מה שכדאי לצפות למצוא ב-מדריך ירוק

כאן, ב-מדריך ירוק, תמצאו המון מידע, טיפים והשראה למסע הגינון שלכם. מסכמת יעוץ בגידול של צמחים ספציפיים, דרכים ירוקות וקיומיות לגינון – אני כאן כדי להדריך אתכם דרך עולם הצמחיה הפורה והמתפתח.

בואו נגדיל יחד

הצטרפו אלי בהרפתקה הירוקה הזו! בין שאתם גננים מנוסים או רק מתחילים לחקור את תחום הצמחיה, מדריך ירוק הוא מקום עבורכם. בואו נייצר קהילה פורה של אוהבי צמחיה, נחליף רעיונות ונראה את הגנים שלנו פורחים.

אודות המחבר: דנה זיווית

פגשו בדנה זיווית, מדריכת הגינון שלכם

 

דנה זיוית

 

ברוכים הבאים לחן הירוק של דנה

שלום וברוכים הבאים ל-מדריך ירוק! אני דנה זיווית, הגננת המתוך התשוקה והאהבה לגינון בזוויות של האינטרנט הזה. ילידת ישראל, שנמצאת את עצמה כשם במקום בו האהבה לטבע ולצמחיה מקבלת חיים.


דילוג לתוכן